TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

08 2015

Burmistrz Podkowy kandydatem na posła?


Grodzisk News


Burmistrz Podkowy kandydatem na posła? - Grodzisk News


W weekend do naszej redakcji napłynęła wiadomość jakoby Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej miał startować w wyborach parlamentarnych jako kandydat do Sejmu. Co na to sam zainteresowany?


reklama Grodzisk Mazowiecki

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wieść o parlamentarnych przymiarkach burmistrz Tusińskiego wydała się nam tyleż ciekawa, co sensacyjna. Tym bardziej, że zaledwie w listopadzie ubiegłego roku objął on stery w podkowiańskiej gminie i od początku zasiadania na fotelu burmistrza twierdzi, iż chce uczynić Podkowę miejscem zrównoważonym, nowoczesnym, otwartym na potrzeby mieszkańców i atrakcyjnym dla wszystkich.

Wszystko to wymaga jednak czasu a burmistrz jest dopiero na początku drogi. Czyżby miał ją porzucić, by wstąpić do Sejmu? ? Nie da się ukryć, że otrzymałem dwie propozycje kandydowania na posła, z czego szczególnie ta druga była bardzo poważna ? przyznaje Tusiński. ? Nie po to jednak podjąłem się roli, którą powierzyli mi mieszkańcy, aby teraz z tego rezygnować i zawieść zaufanie społeczne. Chcę pozostać na stanowisku burmistrza i realizować zadania, które Podkowa stawia przede mną i moimi współpracownikami. Swoją motywację przedstawiłem także ludziom, którzy złożyli mi tę propozycję i mam nadzieję, że zostałem dobrze zrozumiany ? zaznacza.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.