TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

10

08 2015

Burmistrz Podkowy kandydatem na posła?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W weekend do naszej redakcji napłynęła wiadomość jakoby Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej miał startować w wyborach parlamentarnych jako kandydat do Sejmu. Co na to sam zainteresowany?


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wieść o parlamentarnych przymiarkach burmistrz Tusińskiego wydała się nam tyleż ciekawa, co sensacyjna. Tym bardziej, że zaledwie w listopadzie ubiegłego roku objął on stery w podkowiańskiej gminie i od początku zasiadania na fotelu burmistrza twierdzi, iż chce uczynić Podkowę miejscem zrównoważonym, nowoczesnym, otwartym na potrzeby mieszkańców i atrakcyjnym dla wszystkich.

Wszystko to wymaga jednak czasu a burmistrz jest dopiero na początku drogi. Czyżby miał ją porzucić, by wstąpić do Sejmu? ? Nie da się ukryć, że otrzymałem dwie propozycje kandydowania na posła, z czego szczególnie ta druga była bardzo poważna ? przyznaje Tusiński. ? Nie po to jednak podjąłem się roli, którą powierzyli mi mieszkańcy, aby teraz z tego rezygnować i zawieść zaufanie społeczne. Chcę pozostać na stanowisku burmistrza i realizować zadania, które Podkowa stawia przede mną i moimi współpracownikami. Swoją motywację przedstawiłem także ludziom, którzy złożyli mi tę propozycję i mam nadzieję, że zostałem dobrze zrozumiany ? zaznacza.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.