reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

08 2023

Akcja poszukiwawcza w zbiorniku wodnym w Chrzanowie Małym


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsAkcja poszukiwawcza w zbiorniku wodnym w Chrzanowie Małym - Grodzisk News


Strażacy prowadzą akcję poszukiwawczą w Chrzanowie Małym. Obecnie trzy zastępy z Grodziska oraz dwa z Warszawy przeszukują tamtejszy zbiornik wodny w związku z odnalezieniem ubrania na brzegu. Istnieje podejrzenie, że jego właściciel mógł utonąć.


Z informacji przekazanych nam przez strażaków wynika, że poszukiwania trwają od rana. A wykorzystywany jest do tego specjalistyczny sprzęt. Ž Przeszukiwanie zbiornika cały czas trwa na miejscu pracuje m.in. oddział wodno-nurkowy z Warszawy, nurek przeszukiwał już zbiornik, ale niczego nie znalazł. Wykorzystywany jest także sonar do przeszukania wody – mówi nam dyżurny stanowiska kierowania w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Do akcji poszukiwawczej zaangażowane zostały także łodzie płaskodenne z silnikiem zewnętrznym. Obecnie w akcji biorą udział trzy zastępy strażaków w z Grodziska oraz dwa z Warszawy – podkreśla dyżurny.

–Teraz nic więcej nie można powiedzieć poza tym, że akcja trwa – dodaje.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Szkoda że zainteresowanie jest jak się coś staje
Wedkarz


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.