reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

02 2023

29-latek z 17 zarzutami i 40 gramami marihuany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.29-latek z 17 zarzutami i 40 gramami marihuany - Grodzisk News


Policjanci z grodziskiej komendy zatrzymali w Podkowie Leśnej mężczyznę podejrzanego o dokonanie wielu przestępstw. 29-latkowi postawiono 17 zarzutów karnych, a w jego mieszkaniu kryminalni znaleźli 40 gramów marihuany.


Mężczyznę zatrzymali policjanci z podkowiańskiego posterunku po otrzymaniu informacji, że w mieście może przebywać człowiek mający na sumieniu wiele przestępstw w trzech powiatach. Wspólnie z funkcjonariuszami z wydziału kryminalnego pojechali pod ustalony adres, gdzie zastali poszukiwanego 29-latka.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Podczas przeszukania mieszkania, w którym przebywał, policjanci znaleźli torbę z suszem roślinnym, a w niej ponad 40 gramów marihuany. Policjanci zabezpieczyli pieniądze mogące pochodzić z przestępstw.

– Zatrzymany trafił do policyjnej celi. Badanie zabezpieczonych substancji potwierdziło, że było to ponad 40 gramów marihuany. Dalsze czynności dochodzeniowo-śledcze oraz analiza danych i informacji o zatrzymanym wykazały, że 29-latek był poszukiwany, także listem gończym, przez pięć różnych instytucji do odbycia kar za wcześniej popełnione czyny – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Na zatrzymanego mężczyznę oczekiwali również policjanci z Milanówka, Ożarowa Mazowieckiego i Tarczyna. Po ich czynnościach zatrzymany usłyszał 16 zarzutów karnych. Dziesięć z nich dotyczyło różnych kradzieży, cztery nie stosowania się do zakazu prowadzenia pojazdów i dwa nie zatrzymania się do policyjnej kontroli – dodała.

29-latek odpowie również za posiadanie narkotyków.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Znowu pewnie go wypuszczą i znowu będzie poszukiwany i znowu go złapią jak będzie jechał autem bez uprawnień.
Ania Wiśniewska


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.