TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

09 2021

18-latkowi zatrzymanemu po pościgu grozi pięć lat więzienia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.18-latkowi zatrzymanemu po pościgu grozi pięć lat więzienia - Grodzisk News


Wracamy do sprawy pościgu za 18-latkiem, który nie zatrzymał się do kontroli i spowodował zderzenie z radiowozem. Okazuje się, że podczas zderzenia doznał urazu nosa, a prócz zarzutów karnych dostał także dozór policyjny.


reklama Grodzisk Mazowiecki

– Kierujący nie zareagował na wydawane sygnały do zatrzymania i zaczął uciekać. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim. Pościg nie trwał długo. W Kaskach ścigany próbował jeszcze uniknąć zatrzymania i uderzył swoim autem w radiowóz. Policjanci natychmiast podjęli interwencję wobec kierowcy. W wyniku spowodowanego zderzenia pojazdów 18-latek doznał urazu nosa. Natychmiast została mu udzielona pomoc medyczna. Przeprowadzone w szpitalu badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że ma ponad promil alkoholu w organizmie – przypomina przebieg zdarzeń asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Postawiono mu trzy zarzuty: kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz zmuszenia funkcjonariuszy od czynności służbowych. 18-latkowi grozi do pięciu lat więzienia, a prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec niego dozoru policji.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.