TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

16

09 2015

Porozmawiaj z burmistrzem w saloniku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Burmistrz Podkowy Leśnej Artur Tusiński często podkreśla, że jednym z kluczowych elementów rozwoju samorządu jest wsłuchiwanie się w głosy mieszkańców. Dobrą ku temu okazją będą spotkania w ramach Saloniku Obywatelskiego. Pierwsze spotkanie włodarza z podkowianami w czwartek (17 września) o godz. 18.00.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Inicjatywa ta ma stanowić kontynuację przedwyborczych spotkań burmistrza z mieszkańcami, podczas których poruszano wiele kwestii, nierzadko trudnych i gorących. Jednak w ocenie burmistrza tak bezpośrednia forma dyskutowania o podkowiańskich sprawach, może dostarczyć wielu ciekawych i potrzebnych wniosków.

? Zapraszam chętnych mieszkańców na cykl spotkań o charakterze mniej formalnym. Celem jest wymiana myśli, opinii i poglądów na tematy podkowiańskie. Przyjęta przeze mnie formuła jest propozycją dla osób, które w kameralnym gronie i swobodnej atmosferze chcą się dowiedzieć nowych rzeczy, poznać odpowiedzi na nurtujące pytania, ale także podyskutować o sprawach ważnych dla miasta ? napisał na swoim blogu Artur Tusiński. ? Przypominam, że w sprawach indywidualnych przyjmuję codziennie w godzinach pracy urzędu po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, a w sprawach skarg i wniosków ? w poniedziałki w godz. 12.00?18.00. Zapisy bezpośrednio w sekretariacie, telefonicznie 22 759 21 01 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej urzadmiasta@podkowalesna.pl ? dodał.

Czwartkowe spotkanie w ramach Saloniku Obywatelskiego odbędzie się w kawiarni na stacji WKD Podkowa Leśna Główna.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.