29 04 2017

V Podkowiańska Dycha coraz bliżej. Dołącz do grona biegaczy!

29.04.2017, godz.: 12:29
V Podkowiańska Dycha coraz bliżej. Dołącz do grona biegaczy!
fot. Mat. organizatora

Miłośnicy biegania i zdrowego trybu życia powinni zarezerwować sobie 28 maja. Tego dnia odbędzie się już piąta edycja Podkowiańskiej Dychy. Chętni do wystartowania, na którymś z zaplanowanych dystansów, wciąż mogą dopisać się do listy startowej.

Impreza organizowana w maju przez Podkowiańskie Towarzystwo Biegowe staje się powoli tradycją.  Trasa biegu głównego (10 km) prowadziła będzie ulicami miasta ogrodu (głównie po asfalcie) oraz po terenie Lasu Młochowskiego. Tam trasa będzie wyznaczona po drogach i duktach leśnych i po drogach utwardzanych. Nie zabraknie również biegów dla dzieci i młodzieży na dystansach 400 metrów i 800 metrów. Te z kolei zostaną rozegrane w okolicy Parku Miejskiego i ulicy Lilpopa.

Ważnym elementem sportowej rywalizacji, podobnie jak przed rokiem, będzie „Bieg bez barier” na 3 km. Przeznaczony będzie dla osób zarówno o ograniczonej mobilności, jak i tych w pełni sprawnych, które na co dzień nie praktykują aktywności fizycznej. Na tym samym dystansie odbędą się również zawody Nordic Walking.

Tradycyjnie już rywalizacji na dystansach towarzyszyć będą atrakcje w specjalnie rozstawionym Miasteczku Biegowym ulokowanym w pobliżu startu. A zadbają o nie firmy i instytucje zaprzyjaźnione z Podkowiańską Dychą.

Orientacyjny program imprezy znajduje się tutaj, natomiast, aby się zapisać do rywalizacji należy kliknąć tutaj.

 

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi