18 04 2018

Prace na ul. Kwiatowej dobiegają końca

18.04.2018, godz.: 09:54
Prace na ul. Kwiatowej dobiegają końca
Fot. Facebook/Artur Tusiński, Burmistrz Miasta Ogrodu Podkowa Leśna

Kolejna inwestycja drogowa w Podkowie jest na ukończeniu. Na ul. Kwiatowej został ułożony asfalt, a burmistrz miasta ogrodu zapowiada, że do piątku wszystkie prace powinny się zakończyć.

Przebudowa ul. Kwiatowej ruszyła w styczniu. Inwestycja obejmuje fragment od ul. Parkowej do ul. Paproci, czyli do niedawna nieutwardzony i dość zniszczony 520-metrowy odcinek z kruszywa. Teraz jednak na drodze pojawił się asfalt, a zjazdy i dojścia do posesji wyłożono kostką brukową.

Burmistrz Podkowy Artur Tusiński poinformował za pośrednictwem Facebooka, że lada dzień prace na ul. Kwiatowej powinny się zakończyć. – Na ulicy Kwiatowej kończymy asfaltowanie, będą budowane wyniesione skrzyżowania i do piątku powinniśmy zakończyć tę inwestycję. Tak, tak, to ta ulica, o którą toczyliśmy wielkie boje, które znalazły swój finał w sądzie. Z przyjemnością oddam tę ulicę mieszkańcom do użytkowania – podkreślił burmistrz Tusiński.

Inwestycja będzie kosztować miasto ogród blisko 900 tys. zł.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi