23 03 2018

Od dziś kolejne utrudnienia w tunelu

23.03.2018, godz.: 13:00
Od dziś kolejne utrudnienia w tunelu
Fot. brwinow.pl

Ruszają kolejne prace w brwinowskim tunelu, które przysporzą utrudnień kierowcom. Będą nocne zamknięcia oraz dzienny ruch wahadłowy.

Wykonawca modernizacji linii kolejowej nr 447 poinformował o kolejnych pracach w tunelu w Brwinowie. Od dzisiejszego wieczora do poniedziałkowego poranka przejazd pod torami będzie zamykany w godz. 20.00 – 6.00 (w poniedziałek do godz. 4.00), natomiast w godz. 6.00–20.00 będzie obowiązywał ruch wahadłowy.

Firma Intercor informuje również, że podczas całkowitego zamknięcia tunelu z tamtejszego przejścia nie będą mogli korzystać piesi. Wykonawca podkreśla, że taka organizacja ruchu jest związana z tym, iż prace będą prowadzone z różnym natężeniem w ciągu dnia oraz godzinach wieczornych i nocnych.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi