03 09 2018

Nowa organizacja ruchu przy szkole podstawowej oraz gimnazjum

03.09.2018, godz.: 19:17
Nowa organizacja ruchu przy szkole podstawowej oraz gimnazjum
fot. zabiawola.pl

Żabiowolski magistrat poinformował o zmianie organizacji ruchu przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Józefinie. Ma to związek ze wzmożeniem prac przy budowie wiaduktu w sąsiedztwie tych placówek.

Na czas działań związanych z inwestycją przystanek dla autobusów zostaje przeniesiony na parking przy gimnazjum (wjazd od ul. Mazowieckiej).

– Jednocześnie parking dla rodziców przywożących i odbierających dzieci zostaje przeniesiony na parking przy ul. Gałązki tj. od strony szkoły podstawowej. Dojazd do niego będzie – od strony Żabiej Woli – przedłużeniem drogi serwisowej pod nowo wybudowanym wiaduktem (przejazd udostępniony przez firmę STRABAG); zaś od strony Grodziska  – ul. Szkolną i ul. Nową do ul. Gałązki – podał urząd.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi