03

05 2015

Miłe złego początki

Miłe złego początki - Grodzisk News

Zawodnicy Chlebni przegrali u siebie z UMKS Piaseczno 1:2. Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył z rzutu wolnego Marcin Ejsmont.

Nic niezwiastowało porażki. W pierwszym spotkaniu obu zespołów Chlebnia pewnie wygrała na wyjeździe 4:1. Ponadto w tabeli okręgówki miała o dziewięć oczek więcej od rywali. Naturalnym więc było, że LKS będzie w spotkaniu z gośćmi z Piaseczna faworytem.

W pierwszych minutach choć Chlebnia częściej była przy piłce, nic z tego nie wynikało. Jednak w 13. minucie sędzia podyktował rzut wolny po faulu na jednym z graczy gospodarzy. Do piłki podszedł Marcin Ejsmont, który precyzyjnym strzałem pokonał Jakuba Rybusa. Jednak radość z prowadzenia nie trwała długo. Dwie minuty później wyrównał Piotr Madetko. W kolejnych minutach gra się nieco uspokoiła, choć swojej szansy szukali zarówno Mateusz Piórkowski oraz Wiktor Żegliński, jednak zarówno jeden, jak i drugi nie potrafili umieścić piłki w siatce.

Po przerwie bardziej skoncentrowani na boisko wyszli goście, którzy w 48. minucie zdobyli bramkę. Obrońcy nieupilnowali Roberta Majewskiego, który mierzonym strzałem pokonał Rafała Dwórzyńskiego. Inicjatywę przejeła Chlebnia, ale nie potrafiła wórównać. Bliżej podwyższenia wyniku byli goście ? w 62. minucie jeden z zawodników gości miał przed sobą właściwie pustą bramkę, ale w ostatniej chwili piłkę wybił mu spod nóg obrońca Chlebni. Trzynaście minut później znów okazję mają zawodnicy UMKS, ale tym razem sytuację Ratuje Dwórzyński. Chlebnia starała się zdobyć bramkę, ale do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.

LKS Chlebnia ? UMKS Piaseczno 1:2 (1:1)

Bramki: Marcin Ejsmont ? Piotr Madetko, Robert Majewski

Skład Chlebni: Rafał Dwórzyński, Daniel Paciorkowski, Piotr Szulowski, Tomasz Kulesza, Bartek Wieteska (58' Paweł Milankiewicz), Kamil Wójcicki (73' Rafał Boryń), Mateusz Piórkowski, Bartek Piórkowski, Michał Małek (58' Kamil Świtalski), Wiktor Żegliński, Marcin Ejsmont

Skład Piaseczna: Jakub Rybus, Bartłomiej Binkowski, Tomasz Grzywna, Grzegorz Komosa, Robert Majewski, Ryszard Breś, Patryk Zieliński (55' Mateusz Ruta), Bartłomiej Gołaszewski (64' Łukasz Majkowski), Filip Jadacki, Sebastian Adamczyk (55' Mateusz Rotuski), Piotr Madetko (70' Dominik Witkowski).