03 03 2018

Kierujący osobówką zjechał do rowu. Auto przewrócone na bok

03.03.2018, godz.: 10:19
Kierujący osobówką zjechał do rowu. Auto przewrócone na bok
fot. Grodzisknews

Poranne zdarzenie drogowe w Hucie Żabiowolskiej. O godz. 8.00 strażacy zostali wezwani na ul. Kaleńską, gdzie jak się okazało, kierowca osobówki stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu a samochód przewrócił się na bok. 

O szczegóły zdarzenia pytamy straż pożarną, która siłą trzech zastępów udała się na miejsce. – Na ul. Kaleńskiej kierowca samochodu osobowego, mężczyzna w wieku około 75-lat, wpadł bądź zjechał do rowu, a jego pojazd przewrócił się na bok – potwierdza bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Mężczyzna uskarżał się na problemy z oddychaniem, więc podaliśmy mu tlen, a następnie przekazaliśmy pod opiekę pogotowia, które go przebadało. Ale chyba nie stało się nic poważnego – dodaje.

Tyniszewski zaznaczył, że w akcji brały udział dwa zastępy PSP i jeden zastęp OSP z Żelechowa.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi