13 07 2018

Dziś „Kino na leżaku” w Milanówku

13.07.2018, godz.: 13:16
Dziś „Kino na leżaku” w Milanówku
Fot. milanowek.pl

Dziś pierwsza atrakcja w ramach cyklu „Ale wakacje” w Milanówku. Chętni będą mogli obejrzeć na świeżym powietrzu film animowany w reżyserii Chrisa McKaya.

Cykl „Ale wakacje” trwa w najlepsze. Od początku lipca mieszkańcy mogą skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez miasto. Dziś bardzo ciekawa propozycja, zwłaszcza dla młodych miłośników kina, ale nie tylko.

O godz. 21.00 w Miejskim Podwórku przy ul. Sportowej 70B rozpocznie się seans filmu animowanego z 2017 r. w reżyserii Chrisa McKaya. Tytułu z racji ograniczeń licencyjnych nie podajemy, ale zamieszczony poniżej zwiastun wszystko wam powie. Film będzie można oglądać w komfortowych warunkach pod namiotem, na leżakach i miękkich poduchach.

Projekcja to dopiero początek weekendowych atrakcji. W sobotę na Miejskim Podwórku w godz. Od 10.00 do 12.00 odbędą się warsztaty lalkarskie, a o 19.00 usłyszymy tam mieszankę bluesa, rocka i fusion. Wystąpią: Artur Dudarski (gitara i wokal),   Piotr Lemon Kowalski (gitara basowa) i Marcin Pająk (perkusja).

W niedzielę natomiast o godz. 19.00 na placu Stefana Starzyńskiego, przy ul. Kościuszki rozpocznie się natomiast koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Mirosława Czyżykiewicza i Witolda Cisły. Artyści tego wieczoru zaprezentują Państwu nowe aranżacje muzyczne największych przebojów Mirosława Czyżykiewicza min. „Tańcz”, „Bieg lat”, „AVE”, „Kochana”, „Moja cygańska” czy „Pieśń na powitanie”. Nie zabraknie też nowych utworów muzycznych. Wstęp wolny.

Patronem medialnym projektu „Ale wakacje” jest portal GrodziskNews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi