09 08 2018

Awaria na kolei

09.08.2018, godz.: 16:00
Awaria na kolei
Fot. GrodziskNews.pl

W czwartkowe popołudnie na stacji Warszawa Włochy doszło do usterki technicznej. Ruch w rejonie tej stacji został wstrzymany.

O problemach na linii kolejowej informowali nas czytelnicy, których pociągi notowały opóźnienia.

Jak się okazało, przyczyną była usterka na stacji Warszawa Włochy. – Około godz. 15.00 odnotowaliśmy spadki zasilania na tej stacji. Na miejscu są ekipy techniczne, które sprawdzają co się stało. Od godz. 15.21 ruch przez stację Warszawa Włochy został wstrzymany. Pociągi dalekobieżne oraz część składów Kolei Mazowieckich w kierunku Grodziska będzie jeździć objazdem przez stację Warszawa Główna Towarowa – mówi nam Karol Jakubowski z PKP Polskich Linii Kolejowych.

Nie wiadomo jak długo może potrwać naprawa. Pociągi KM mogą mieć od kilkunastu do kilkudziesięciu minut opóźnienia. Niektóre składy KM mogą zostać również odwołane, m.in. jak ten relacji Grodzisk Mazowiecki (16.39) – Warszawa Wschodnia (17.13).

W związku z awarią wprowadzone zostało honorowanie  biletów KM  w pociągach Warszawskiej Kolei Dojazdowej na całym odcinku od Warszawy Śródmieście WKD do Grodziska Mazowieckiego. Wzajemne honorowanie biletów obowiązuje od godz.15.50 do odwołania.

Informacje na temat aktualnej sytuacji na kolei dostępne są tutaj.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi