12 03 2018

Akcja gaśnicza w Siestrzeni

12.03.2018, godz.: 19:37
Akcja gaśnicza w Siestrzeni
Fot. GrodziskNews.pl

W poniedziałkowe popołudnie strażacy mieli pełne ręce roboty. W czasie interwencji w Szpitalu Zachodnim, do grodziskiej komendy powiatowej spłynęło kolejne zgłoszenie. Tym razem z Siestrzeni.

– W Siestrzeni zapalił się sklep. Na miejscu jest kilka wozów strażackich – poinformował Michał.

Strażacy zgłoszenie otrzymali około godz. 18.30.a – Poinformowano nas o pożarze sklepu na ul. Grodziskiej w Siestrzeni. Z informacji jakie mi przekazano wynika, że zapaliła się boazeria w budynku. Nikt nie został poszkodowany, a sam ogień już został ugaszony – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku.

W akcji gasniczej brały udział trzy zastępy straży pożarnej: po jednym z OSP Książenice, OSP Żelechów i OSP Skuły. A – Na koniec kontrolnie jeszcze podjechał czwarty wóz bojowy z JRG Grodzisk, który przyjechał do Siestrzeni bezpośrednio z akcji w grodziskim szpitalu – dodaje st. bryg. Tryniszewski.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi