reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

23

03 2024

Zderzenie dwóch samochodów w Adamowiźnie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZderzenie dwóch samochodów w Adamowiźnie - Grodzisk News


W sobotni poranek doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na ul. Osowieckiej w Adamowiźnie.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na ul. Osowieckiej w Adamowiźnie doszło do wypadku drogowego. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 9.48 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu w Adamowiźnie. Na miejsce wysłano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jeden zastęp z OSP Książenice. Było to zderzenie dwóch samochodów osobowych. Łącznie pojazdami podróżowało pięć osób w tym 4-letnie dziecko. Poszkodowana była jedna osoba – mężczyzna w wieku 21-lat, który uskarżał się na ból barku. Obecnie jest on badany przez zespół ratownictwa medycznego i po badaniach okaże się, czy zostanie on zabrany do szpitala czy nie – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Zderzenie spowodowało utrudnienia w ruchu. Na ul. Osowieckiej ruch odbywa się wahadłowo. Na miejscu służby wciąż prowadzą działania.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Ten informator Henryk jest chyba wszędzie;)
Aaa


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.