09 08 2015

Zatrzymani z amfetaminą

09.08.2015, godz.: 19:18
Zatrzymani z amfetaminą
fot. Policja

Dwaj mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów z Grodziska za posiadanie narkotyków. Bartłomiej K. i Piotr P. mieli przy sobie amfetaminę.

Kilka dni temu funkcjonariusze patrolujący Kaski zauważyli zaparkowane auto, w którym siedziało dwóch mężczyzn. Mundurowi podeszli, aby ich wylegitymować. Kiedy kierowca  i pasażer zauważyli policjantów, zaczęli się nerwowo zachowywać, szybko próbowali coś schować.

Funkcjonariusze przeszukali więc pojazd. Okazało się, że powodem zachowania mężczyzn była amfetamina, którą ukryli w aucie. 28-letni Piotr P. przyznał, że należy do niego. Następnie przeszukali pasażera, który również miał przy sobie narkotyki.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Zarówno Piotr P., jak i Bartłomiej K. przyznali się do winy i dobrowolnie poddali karze. Za posiadanie środków odurzających można nawet na trzy lata trafić „za kratki”.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata