TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

03 2021

Żabia Wola też rozda maseczki mieszkańcom


Grodzisk News


foto: PixabayŻabia Wola też rozda maseczki mieszkańcom - Grodzisk News


Podobnie jak Grodzisk, także żabiowolska gmina postanowiła rozdać maseczki mieszkańcom. Ma to związek ze wzrostem zchorowań w całym kraju.


reklama Grodzisk mazowiecki

Od 15 marca na Mazowszu obowiązują większe niż wcześniej obostrzenia. Wprowadzono nauczanie zdalne dla klas 1-3 szkoły podstawowej, zamknięte zostały hotele, z wyjątkiem hoteli robotniczych i noclegów na potrzeby służbowe. Sklepy w galeriach handlowych ponownie zamknięto, prócz drogerii oraz sklepów spożywczych, w których zakupy zrobimy. Nie działają instytucje kultury i rozrywki, a także baseny i sauny,kluby fitness.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Powodem jak wiadomo jest w ocenie rządu duży wzrost liczby przypadków koronawirusa. W związku z tym Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych przekazała Gminie Żabia Wola 34 tysiące jednorazowych maseczek ochronnych.

Dystrybucja maseczek rozpoczęła się dziś. Można je odebrać w urzędzie gminy lub u sołtysów.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.