reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

12

04 2024

Włamanie do mieszkania na grodziskim osiedlu. Policja szuka sprawców


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Wojtek Wojciesek1 - Grodzisk News


Policja poszukuje dwóch sprawców włamania do jednego z mieszkań bloku na osiedlu przy ul. Bairda. Łupem gdy włamywaczy prawdopodobnie obcego pochodzenia padła biżuteria. Na klatce schodowej mężczyzn próbował ująć mieszkaniec sąsiedniego lokalu (w czarnej koszulce), został zraniony śrubokrętem przez jednego z poszukiwanych.


Informacja o włamaniu krąży w mediach społecznościowych a nagłośnił ją sam poszkodowany, który opublikował zdjęcia zrobione podczas gdy rozgrywały się te wydarzenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Jeśli ktoś widział lub zobaczy mężczyzn ze zdjęcia proszę o informację. (jeansowa kurtka - prawdopodobnie Gruzin, brązowy sweter/bluza - prawdopodobnie Ukrainiec). Włamali się do mieszkania w Grodzisku na osiedlu przy ulicy Bairda (koło McDonalda). Proszę o ew. kontakt ze mną lub policją – napisał w poście na Facebooku pan Wojciech.

Publikujemy też zdjęcie opublikowane wcześniej w mediach społecznościowych.

Sprawą zajęła się także policja. – Mogę potwierdzić, że otrzymaliśmy zgłoszenie o włamaniu do mieszkania i kradzieży biżuterii. Do zdarzenia doszło w bloku na osiedlu Bairda. A z relacji zgłaszającego wynika, że sprawcy byli prawdopodobnie obcokrajowcami – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Na miejscu sprawców próbował ująć mieszkaniec innego lokalu z tego bloku, ale jeden ze sprawców zranił go śrubokrętem, na szczęście niegroźnie. Musiał odstąpić od udaremnienia im ucieczki, tym bardziej, że sprawców było dwóch – dodaje rzeczniczka grodziskiej policji.

Policjanci poszukują zatem sprawców i apelują do mieszkańców, aby reagować na przestępstwa, ale w sposób niezagrażający im samym – przede wszystkim należy zawiadomić policję.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

1
1


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.