reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

20

08 2023

Wieczorna kolizja w Maryninie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W sobotni wieczór na granicy Książenic i Marynina doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. – Wypadek na wysokości Orlenu w Książenicach – poinformował Eliz, a do wiadomości dołączyła zdjęcie z miejsca zdarzenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło przed godz. 20.00. – O godz. 19.53 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zderzenia dwóch samochodów osobowych na ul. Mazowieckiej na granicy Książenic i Marynina. W obu autach podróżowały łącznie cztery osoby. Jedna z nich uskarżała się na ból w odcinku szyjnym. Działania strażaków polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy osobie poszkodowanej, kierowaniu ruchem wahadłowym oraz pomocy w ściągnięciu pojazdu z jezdni – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Na miejscu były trzy zastępy straży pożarnej (dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Książenice), policja oraz pogotowie ratunkowe.

Strażacy działania na miejscu zakończyli około godz. 20.30.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Wieczorna kolizja w Maryninie - Grodzisk News
Wieczorna kolizja w Maryninie - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.