reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

23

03 2024

Umowa na przebudowę trzech ulic w Milanówku podpisana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Piotr Remiszewski - Burmistrz Miasta Milanówka1 - Grodzisk News


Burmistrz Milanówka podpisał umowę na przebudowę trzech kolejnych ulic w mieście ogrodzie: Grodeckiego, Spacerową i Leśny Ślad. Koszt inwestycji to blisko 7 mln zł.


Formalności stało się zadość. Tydzień temu informowaliśmy o wyborze wykonawcy, który zrealizuje tę inwestycję, a wczoraj podpisano kontrakt z firmą, która wykona niezbędne prace. – Szanowni Państwo, dzisiaj podpisałem umowę na przebudowę ulic Grodeckiego, Spacerową i Leśny Ślad. Ulice zostaną zbudowane w technologii asfaltowej. Wykonawcą inwestycji wyłonionym w postępowaniu przetargowym została firma Robokop. Koszt całości inwestycji 6 902 514zł w tym wkład własny 345 126 i dofinansowanie 6 557 388 zł – napisał w piątek w mediach społecznościowych burmistrz Milanówka Piotr Remiszewski.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. Wykonawca będzie miał zadanie do zrealizowania w formule „projektuj i buduj”. W zakres części projektowej wchodzi: uzyskanie materiałów wyjściowych do wykonania dokumentacji projektowej; badań, uzgodnień, pozwoleń, zgód, opinii, etc. niezbędnych do wykonania tejże dokumentacji; jak również uzyskanie prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę albo skutecznego zgłoszenia robót budowlanych oraz wykonanie projektu zagospodarowania terenu i architektoniczno-budowlanego. W ramach tej część wchodzi też przygotowanie raportu oddziaływania na środowisko i opracowania organizacji ruch: tymczasowych w okresie robót i stałych po zakończeniu inwestycji.

Dokumentacja obejmie również budowę kanalizacji deszczowej oraz likwidację kolizji energetycznych i teletechnicznych. Wykonawca opracuje również założenia dotyczące budowy jezdni i chodników, a także przebudowy zjazdów do posesji.

Jak poinformował burmistrz Milanówka, rozpoczęcie prac jest zaplanowane na czerwiec, a firma Robokop będzie miała 1,5 roku na wykonanie wszystkich robót.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

1
1


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.