TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

11 2021

Umowa na przebudowę dwóch dróg podpisana


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Grodzisk Mazowiecki (A.Redel)Umowa na przebudowę dwóch dróg podpisana - Grodzisk News


Dziś burmistrz Grzegorz Benedykciński podpisał umowę na przebudowę ulic Kochanowskiego i Godebskiego w Grodzisku. Inwestycja powinna zostać zrealizowana najpóźniej do lata 2022 r.


Przetarg na tę inwestycję został ogłoszony pod koniec września. W połowie października zostały otwarte oferty – zgłosiło się aż sześć firm i wszystkie mieściły się w zakładanym na blisko 538 tys. zł budżecie. Zdecydowanie najkorzystniejszą ofertę złożyła firma MABAU, która zażyczyła sobie 369 tys. zł, czyli znacznie mniej niż zakładano. Dziś umowa została podpisana. – Dzisiaj odbyło się podpisanie umowy na przebudowę ul. C. Godebskiego i ul. J. Kochanowskiego w Grodzisku Mazowieckim. Zakres prac obejmuje: wykonanie jezdni, zjazdów do posesji, dojść do furtek, pobocza, konstrukcji nawierzchni jezdni, poboczy oraz odwodnienia – poinformował grodziski magistrat w mediach społecznościowych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Warto dodać, że nawierzchnie jezdni, chodników i zjazdów do posesji po przebudowie będą mieć nawierzchnię z kostki betonowej, a odwodnienie odbywać się będzie za pomocą spadków podłużnych i poprzecznych.

Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim poinformował również, że termin zakończenia realizacji zamówienia ustalono na 250 dni czyli do 13 lipca 2022 r.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Mieszka tam jakiś radny lub jakiś koleś Ziemi Grodziskiej? A może jakiś deweloper się przymierza do którejś z działek w tej okolicy?

Grodzisk - gmina deweloperów i kolesiostwa
05-11-2021 19:38

A może palnij się wreszcie w łeb i przestań trollować pod każdym artykułem

Lubię placki
05-11-2021 21:09

Popieram
Palnij się w łeb.

Jamjestjan
05-11-2021 22:57

pokaż wszystkie komentarze (13)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.