14 03 2020

Targowisko Miejskie w Milanówku jednak zostanie zamknięte

14.03.2020, godz.: 13:17
Targowisko Miejskie w Milanówku jednak zostanie zamknięte
Fot. Pixabay

Milanowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej poinformował, że od poniedziałku targowisko będzie nieczynne.

Wczoraj rano informowaliśmy, że mimo zamknięcia wielu miejskich instytucji, to targowiska w Grodzisku i Milanówku wciąż będą czynne (więcej tutaj). Jednak w piątek późnym wieczorem, po ogłoszeniu przez premiera Mateusza Morawieckiego stanu zagrożenia epidemiologicznego i wzroście liczby zachorowań na koronawirusa, ZGKiM Milanówek zdecydował jednak się zamknąć Targowisko Miejskie.

Wczoraj po godz. 23.00 na oficjalnym profilu ZGKiM został zamieszczony stosowny komunikat. – W związku ze wzrastającą liczbą zakażeń koronawirusem SARS-Cov-2 oraz wprowadzonym ograniczeniu zgromadzeń informujemy, że teren Targowiska Miejskiego w Milanówku będzie zamknięty od dnia 16.03.2020 r. do odwołania – czytamy.

💬︎ 9

Dodaj Komentarz

9 odpowiedzi na “Targowisko Miejskie w Milanówku jednak zostanie zamknięte”

 1. Kazik pisze:

  Debilowirus

 2. Babcia pisze:

  Na targowisku są sklepy spożywcze, mięsne, rybne , takie sklepy miały być czynne a zamykanie ich podnosi poziom zagrożenia i nerwowości u mieszkańców . Rozumiem zamknięte stragany ale sklepy ?? To jakaś paranoja .

 3. Kazik pisze:

  Na grypę (zwykłą) choruje w sezonie nawet 500 tysięcy Polaków, zdarza się że nawet kilkanaście osłabionych osób umiera i nikt nie podnosi alarmu ani nie zamyka sklepów, to jakaś paranoja.

 4. Kobam pisze:

  Na jakiej podstawie prawnej zamknięto targowisko ?
  Właściciele sklepów na targowisku powinni podać burmistrza do sądu o odszkodowanie za straty.

 5. Marta L. pisze:

  W komunikacie nie podano kto podjął taką decyzje -Radni, czy Burmistrz?Bo jeżeli radni, to wiadomo ,że zawsze kontra mieszkańcom.

 6. Marta L. pisze:

  „ZGKiM Milanówek zdecydował ” zamknąć targowisko ,więc już wiadomo kto ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.