TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

04

05 2021

Tak będzie wyglądać nowa remiza w Grodzisku. Strażacy pokazali wizualizację


Grodzisk News


foto: Facebook/OSP Grodzisk Maz.Tak będzie wyglądać nowa remiza w Grodzisku. Strażacy pokazali wizualizację - Grodzisk News


Kilka dni temu ogłoszono długo oczekiwany przez strażaków przetarg na budowę nowej siedziby grodziskiej OSP.


reklama Grodzisk mazowiecki

– Na tę inwestycję czekaliśmy wiele lat. Wraz z rozwojem technologicznym pojazdów pożarniczych oraz brakiem podstawowych pomieszczeń socjalnych i magazynowych, łazienki z prysznicem, szatni dla strażaków i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej - stara strażnica przestała być funkcjonalna by to wszystko pomieścić. Przetarg na budowę został już ogłoszony a

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

onięcia dokonali przedstawiciele Młodzieżowej Drużyn Pożarniczej – czytamy na facebookowym profilu grodziskiej OSP. Zamieszczono na nim także zdjęcia z uroczystości.

– Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania realizacji naszego przedsięwzięcia. To wszystko zaprocentuje, by poprzez naszą pasję, którą jest pomaganie naszym Mieszkańcom w najtrudniejszych sytuacjach jakimi jest żywioł ognia i nie tylko - nieść bezinteresowną pomoc w imię ochotniczego ruchu kontynuując dzieło od 124 lat – mówią strażacy ochotnicy.

💬︎   dodaj komentarz

ale to, że wozy Straży nie przejadą tunelem na drugą stronę miasta i gminy to co tam. Dlaczego zrobili mini tunel?

Lesiu
04-05-2021 16:26

A bedzie to kolejna inwestycja budowana przez firme z Ksiazenic...? Wybudowali juz wszystkie swietlice, wygrywaja wszystkie przetargi. Dziwne? :)))

Mieszkaniec
04-05-2021 23:37


reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.