03 12 2019

Szczepienia przeciw grypie dla mieszkańców

03.12.2019, godz.: 19:36
Szczepienia przeciw grypie dla mieszkańców
fot. Pixabay

Są jeszcze wolne miejsca na szczepienia ochronne przeciw grypie dla mieszkańców Milanówka. Pula jest przewidziana dla osób w wieku 65 lat i starszych.

– Adresatami szczepień ochronnych przeciw grypie są osoby w wieku 65 lat i starsze zamieszkałe na terenie Milanówka i posiadające zaświadczenie od lekarza pierwszego kontaktu o braku przeciwwskazań na wykonanie szczepienia wydane w dniu szczepienia. Osoby zainteresowane szczepieniem proszone są o zgłaszanie się do przychodni BIOVENA przy ul. Mickiewicza 1 w Milanówku, tel. 22 724 90 90 – poinformował milanowski magistrat.

– Każdy mieszkaniec korzystający ze szczepionki przeciw grypie będzie zobowiązany do podpisania upoważnienia do gromadzenia i przetwarzania danych osobowych do celów rozliczeń finansowych sporządzanych przez przychodnie do gminy – dodał.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.