reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

11 2023

Robert Lewandowski i spółka trenowali w Książenicach!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Robert Lewandowski i spółka trenowali w Książenicach! - Grodzisk News


Sportowo w grodziskiej gminie dzieje się wiele, a drużyny w różnych dyscyplin radzą sobie naprawdę przyzwoicie i przyciągają kibiców na mecz. Dziś miało jednak miejsce innego rodzaju wydarzenie sportowe, interesujące z perspektywy szczególnie fanów piłki nożnej. Oto na obiektach Akademii Legii w Książenicach trenowała reprezentacja Polski ze swoimi liderami na czele!


Kadrowicz przyjechali do Książenic przed południem, aby odbyć trening pod okiem selekcjonera Michała Probierza wraz z asystentami. W treningu uczestniczyli między innymi Robert Lewandowski, Piotr Zieliński oraz Wojciech Szczęsny, czyli liderzy reprezentacji Polski i bardzo ważni piłkarze w swoich klubach – wielkich europejskich markach: w Barcelonie, Napoli, Juventusie Turyn.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Można powiedzieć, że Książenice skorzystały na fakcie, iż kadrowicze nie mogli trenować na stołecznych obiektach Legii przy u. Łazienkowskiej. Powodem – zły stan murawy. Dlatego też sztab reprezentacji zdecydował o przeniesieniu zajęć do ośrodka treningowego w naszej gminie.

Piłkarze przygotowują się właśnie do meczu eliminacji mistrzostw Europy z Czechami. To spotkanie odbędzie się w piątek (17 listopada) na Stadionie Narodowym. Jeśli Polacy chcą uniknąć walki w barażach muszą nie tylko wygrać mecz, lecz także liczyć na potknięcia rywali: Albanii i Mołdawii.

Środowy trening był zamknięty dla mediów. Kilka zdjęć udało się jednak zrobić. Zamieścił je na swoim Facebooku grodziski magistrat, a my publikujemy poniżej.

Robert Lewandowski i spółka trenowali w Książenicach! - Grodzisk News
Robert Lewandowski i spółka trenowali w Książenicach! - Grodzisk News
Robert Lewandowski i spółka trenowali w Książenicach! - Grodzisk News
Robert Lewandowski i spółka trenowali w Książenicach! - Grodzisk News
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Nie lubię pepików ale liczę, że wygrają. Nasza dziadowska reprezentacja nie zasługuję na awans do Euro.
Kochanowski Jan


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.