TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

17

05 2024

Pogoń jedzie do Mławy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Pogoń Grodzisk/Mat. prasowePogoń jedzie do Mławy - Grodzisk News


Piłkarze grodziskiej Pogoni po historycznym zwycięstwie 15:0 nad Concordią Elbląg, zmierzą się na wyjeździe z Mławianką Mława. Zwycięstwo bardzo przybliży ekipę Marcina Sasala do awansu.


W minionej kolejce Pogoń Grodzisk Mazowiecki wygrała u siebie z drużyną Concordii Elbląg aż 15:0. Drużyna z województwa Warmińsko-Mazurskiego wystawiła młodych graczy, co skończyło się bardzo efektownym zwycięstwem Pogoni, o której mówiła cała Polska. Na dodatek swój mecz przegrały będące na drugim miejscu rezerwy warszawskiej Legii i na cztery kolejki przed końcem sezonu Pogoń ma sześć punktów przewagi nad stołecznym zespołem i jest zdecydowanym faworytem do awansu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W sobotę Pogoń zagra na wyjeździe z Mławianką Mława, drużyną z dolnej części tabeli, która wciąż nie ma pewnego utrzymania w lidze (ma sześć punktów przewagi nad strefą spadkową). Teoretycznie więc rywal nie jest najmocniejszy, ale Mławianka nie raz pokazywała w tym sezonie, że potrafi urwać punkty silniejszym od siebie zespołom. Choćby w ostatniej kolejce, gdy zremisowała 3:3 po dobrym meczu na wyjeździe z trzecią w tabeli Unią Skierniewice.

Mecz Mławianka Mława – Pogoń Grodzisk Mazowiecki już w sobotę o godz. 17.00. Zwycięstwo w tym spotkaniu sprawi, że Pogoń będzie już bardzo blisko zapewnienia sobie awansu do II ligi.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.