reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

24

02 2024

Poszukiwany przez Interpol zatrzymany w Żabiej Woli


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Poszukiwany przez Interpol zatrzymany w Żabiej Woli - Grodzisk News


Mężczyzna poszukiwany tzw. czerwoną notą Interpolu został zatrzymany przez policjantów z grodziskiej drogówki. Do zatrzymania doszło na terenie Żabiej Woli.


Funkcjonariusze z grodziskiej komendy prowadzili kontrole kierowców na terenie gminy Żabia Wola. Jednym z zatrzymanych aut był volkswagen, który przekroczył dozwoloną prędkość. Jak się okazało, to nie było jedyne przewinienie 37-latka kierującego autem.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Po sprawdzeniu danych obywatela Uzbekistanu w policyjnych bazach okazało się, że jest on poszukiwany czerwoną notą przez Biuro Interpolu.  Zgodnie z listem gończym wydanym prawie rok temu, 37-latek ma do odbycia karę 8 lat pozbawienia wolności za  popełnione w swoim kraju oszustwa finansowe – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany, a następnie zostanie deportowany do swojego kraju.

Czerwona nota Interpolu, to międzynarodowy alert wydany przez Interpol (Międzynarodową Organizację Policji Kryminalnej). Za jego pośrednictwem prowadzone jest poszukiwanie osób podejrzanych o popełnienie przestępstw, wobec których wydano nakaz aresztowania.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Takich gagatków ściągnęli nam powcy, pisowcy, peselowsy i lewacy
Maria


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.