TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

13

05 2024

Czterej poszukiwani zatrzymani jednego dnia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GroddziskNewsCzterej poszukiwani zatrzymani jednego dnia - Grodzisk News


Tylko jednego dnia grodziscy policjanci zatrzymali czterech poszukiwanych mężczyzn. Zatrzymania dwóch dwóch był efektem pracy załóg patrolowych, dwaj kolejni wpadli w ręce funkcjonariuszy za sprawą dzielnicowych.


Policjanci na bieżąco sprawdzają informację o osobach ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Nieczęsto jednak zdarza się, aby jednego dnia zatrzymane zostały cztery takie osoby przez funkcjonariuszy grodziskiej komendy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Dwóch z takich mężczyzn ustalili dzielnicowi podczas porannych kontroli. Dzielnicowa z grodziskiej komendy sprawdziła jedną z posesji w gminie, gdzie mógł przebywać poszukiwany 41-latek. Mężczyzna, z którym czynności prawne potrzebowała wykonać prokuratura, był na miejscu, otrzymał wezwanie i złożył stosowne oświadczenie – poinformowała grodziska policja.

–Podobny przebieg miała interwencja dzielnicowego z Jaktorowa. Policjant spotkał 32-latka na ulicy w pobliżu ustalonego adresu. Po sprawdzeniu jego danych potwierdził, że żyrardowska prokuratura poszukuje go do ustalenia aktualnego miejsca pobytu – dodała.

Wieczorem tego samego dnia dwóch zatrzymań dokonali policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Przed godz. 20.00 na jednej z ulic Grodziska zwrócili uwagę na mężczyznę znanego im z omówień na policyjnych odprawach. – Po sprawdzeniu danych szybko potwierdzili, że wobec 36-latka należy zrealizować nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego w celu odbycia kary zastępczej za wcześniejsze wykroczenia. Mężczyzna mógł uwolnić się od wykonania kary po wpłacie grzywny, z czego skorzystał – podała policja.


Kolejne, czwarte zatrzymanie poszukiwanej osoby nastąpiło około godz. 22.00. – 47-latek za przestępstwa drogowe miał do odbycia karę 4 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyźnie został okazany nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego, a następnie osadzono go w policyjnej celi – przekazała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Szokujące te wyniki

Xyz
13-05-2024 09:22
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.