TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

07 2021

Policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku


Grodzisk News


Policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku - Grodzisk News


Żyrardowska policja poszukuje świadków wypadku, do którego doszło 9 lipca w miejscowości Tartak Brzózki na terenie gminy Radziejowice.


reklama Grodzisk mazowiecki

9 lipca na drodze powiatowej między Radziejowicami a Korytowem czołowo zderzyły się dwie osobówki. – Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierująca fiatem 30-letnia obywatelka Ukrainy wykonując manewr wyprzedzania volkswagena doprowadziła do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka renault – informowała niedługo po zdarzeniu Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie. – Niestety, siła uderzenia była tak duża, że 51-letnia kierująca renault, pomimo reanimacji poniosła śmierć na miejscu – dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Policjanci poszukują świadków zdarzenia, co pozwoli ustalić jego dokładny przebieg. Dlatego apelują do osób, które widziały co się wydarzyło o pilny kontakt telefoniczny z prowadzącym to postępowanie asp. Dariuszem Tomaszewskim z KPP Żyrardów (tel: 47 705 82 34) lub z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie (tel: 47 705 81 00).


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Przypominam wszystkim, że tam jest ograniczenie do 60km/h. Czasami tam wieczorem jadę, to aż strach patrzeć na wyprzedzających, samochód może zobaczą z daleka, gorzej z dzikiem...

Hiubi
27-07-2021 13:52
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.