reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

08 2021

Niezwykle udany start kompleksu basenów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Fot. Facebook/Dariusz Zwoliński - Wójt Gminy NadarzynNiezwykle udany start kompleksu basenów - Grodzisk News


Baseny w Strzeniówce to był bardzo dobry ruch ze strony gminy Nadarzyn. Obiekt w pierwszych dwóch miesiącach funkcjonowania cieszył się bardzo dużą popularnością.


19 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie kompleksu basenów w Strzeniówce. Właśnie minęły dwa miesiące funkcjonowania obiektu i można już powoli ocenić tę inwestycję. Okazuje się, że to był strzał w dziesiątkę, bo obiekt cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że planowany roczny koszt utrzymania tego obiektu został już zbilansowany przez wpływy z biletów. – Szacowaliśmy na podstawie pierwszych tygodni funkcjonowania obiektu oraz analiz z innych tego typu basenów w Polsce, że koszty obsługi, wody, ścieków, energii, środków czystości i konserwacji powinny zamknąć się kwotą ok 390.000 złotych ... , a do końca sezonu zostało jeszcze parę tygodni – poinformował w mediach społecznościowych wójt gminy Nadarzyn Dariusz Zwoliński.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Z pewnością pomogła w tym pogoda, która zwłaszcza w lipcu dopisywała. Obecnie upałów nie ma i nie wiadomo czy jeszcze do nas wrócą, ale jest szansa, że baseny będą czynne dłużej niż do końca sierpnia jak pierwotnie planowano. – Jeśli pogoda pozwoli i będzie zainteresowanie ze strony mieszkańców planowane zamknięcie obiektu z 31 sierpnia przesuniemy na koniec 1-2 tygodnia września. Potem obiekt czeka usunięcie usterek, poprawa funkcjonalności oraz zabiegi konserwacyjne przed zimą. W 2022 roku będziemy gotowi znowu na 110% - podkreślił wójt Zwoliński.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.