reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

08 2021

Niezwykle udany start kompleksu basenów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Fot. Facebook/Dariusz Zwoliński - Wójt Gminy NadarzynNiezwykle udany start kompleksu basenów - Grodzisk News


Baseny w Strzeniówce to był bardzo dobry ruch ze strony gminy Nadarzyn. Obiekt w pierwszych dwóch miesiącach funkcjonowania cieszył się bardzo dużą popularnością.


19 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie kompleksu basenów w Strzeniówce. Właśnie minęły dwa miesiące funkcjonowania obiektu i można już powoli ocenić tę inwestycję. Okazuje się, że to był strzał w dziesiątkę, bo obiekt cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że planowany roczny koszt utrzymania tego obiektu został już zbilansowany przez wpływy z biletów. – Szacowaliśmy na podstawie pierwszych tygodni funkcjonowania obiektu oraz analiz z innych tego typu basenów w Polsce, że koszty obsługi, wody, ścieków, energii, środków czystości i konserwacji powinny zamknąć się kwotą ok 390.000 złotych ... , a do końca sezonu zostało jeszcze parę tygodni – poinformował w mediach społecznościowych wójt gminy Nadarzyn Dariusz Zwoliński.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Z pewnością pomogła w tym pogoda, która zwłaszcza w lipcu dopisywała. Obecnie upałów nie ma i nie wiadomo czy jeszcze do nas wrócą, ale jest szansa, że baseny będą czynne dłużej niż do końca sierpnia jak pierwotnie planowano. – Jeśli pogoda pozwoli i będzie zainteresowanie ze strony mieszkańców planowane zamknięcie obiektu z 31 sierpnia przesuniemy na koniec 1-2 tygodnia września. Potem obiekt czeka usunięcie usterek, poprawa funkcjonalności oraz zabiegi konserwacyjne przed zimą. W 2022 roku będziemy gotowi znowu na 110% - podkreślił wójt Zwoliński.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.