reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

02

04 2024

Niebieski Marsz i zwiększanie świadomości autyzmu już od tego tygodnia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin MasalskiNiebieski Marsz i zwiększanie świadomości autyzmu już od tego tygodnia - Grodzisk News


Przedszkole Tęczowy Domek oraz Centrum Kompleksowej Terapii "Spektrum" już po raz trzeci zorganizują Niebieski Marsz dla Autyzmu połączony z szeregiem wydarzeń krzewiących wiedzę na temat tej przypadłości. Patronem medialnym wydarzenia jest GrodziskNews.pl. Znamy już także szczegółowy przebieg wydarzeń, które nie ograniczą się bynajmniej tylko do marszu.


Oto Niebieski Marsz odbędzie się 5 kwietnia, ale już dzień wcześniej zaplanowano otwartą i bezpłatną konferencję zatytułowaną „Chcę coś powiedzieć! AAC jako klucz do AUTYZMU”. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 9:00–14:00 i będzie skierowane do Rodziców i Terapeutów, pracujących z dziećmi z trudnościami komunikacyjnymi. Obowiązują zapisy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kolejnego dnia nadejdzie flagowy punkt  inicjatywy mającej zwiększać świadomość na temat spektrum autyzmu w społeczeństwie. Wspólny marsz odbędzie się 5 kwietnia. Wszystkie placówki edukacyjne spotkają się o godzinie 10.00 przed siedzibą Przedszkola “Tęczowy Domek” przy ul. 3 Maja 38C. Tam nastąpi uroczyste powitanie uczestników. Uczestnicy marszu będą ubrani w niebieskie stroje i nieść mają transparenty z niebieskimi akcentami. Kolor niebieski jest bowiem symbolem solidarności z osobami z autyzmem.

Przemarsz zaplanowano ulicami: 3 Maja – Bartniaka – 1 Maja –11 Listopada – Spółdzielczą – z zakończeniem przed centrum kultury. Tam też uczestnicy symbolicznie wypuszczą w powietrze niebieskie balony.

Tegoroczny marsz otrzymał Honorowy Patronat Burmistrza Grodziska Mazowieckiego Grzegorza Benedykcińskiego. A patronem medialnym jest GrodziskNews.pl.

Z kolei od poniedziałku, 8 kwietnia ruszą i potrwają przez tydzień ruszą bezpłatne konsultacje psychologiczne, neurologopedyczne, fizjoterapeutyczne, psychoterapeutyczne w Centrum Kompleksowej Terapii Spektrum. Pod specjalne numery telefonów będą mogli wówczas dzwonić rodzice zaniepokojeni rozwojem swoich dzieci.

Niebieski Marsz i zwiększanie świadomości autyzmu już od tego tygodnia - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.