TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

02

09 2022

Koniec sezonu na basenach w Strzeniówce


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Fot. Facebook/Dariusz Zwoliński - Wójt Gminy NadarzynKoniec sezonu na basenach w Strzeniówce - Grodzisk News


Miniona środa była ostatnim dniem otwarcia kompleksu basenów w Strzeniówce. Obiekt odwiedziło mnóstwo ludzi.


Podobnie jak w roku ubiegłym baseny letnie w Strzeniówce cieszyły się bardzo dużą popularnością. Wójt gminy Nadarzyn Dariusz Zwoliński podał, że przez 78 dni funkcjonowania obiektu odwiedziło go ponad 60 tys. osób, a wpływy powinny pokryć roczny koszt utrzymania obiektu, a warto podkreślić, że ceny nie zostały zmienione względem poprzedniego roku. Do tego na tym terenie organizowano ciekawe imprezy sportowe jak m.in. Międzynarodowy Turniej Tenisa Plażowego, Superpuchar Polski w siatkówce plażowej olbojów, czy Mistrzostwa Mazowsza w siatkówce plażowej. Ponadto walory kompleksu w Strzeniówce doceniła reprezentacja Polski w plażowej piłce nożnej, która trenowała na tamtejszym boisku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Gmina już przygotowuje się do nowego sezonu i tuż po zakończeniu sezonu przedstawiciele samorządu spotkali się z wykonawcą, aby przedstawić swoje uwagi względem obiektu, wykonania niezbędnych poprawek oraz usunięcia drobnych usterek, a także ustalić prace konserwatorskie.

W tym roku gmina Nadarzyn postarała się o nowe atrakcje jak m.in. dodatkowa zjeżdżalnia, czy podgrzewane jacuzzi i brodzik, czy dodatkowa plaża. Okazuje się, że to nie koniec inwestowania w obiekt, aby był on jeszcze bardziej atrakcyjny. – Urząd Gminy i Gminny Ośrodek Sportu w Nadarzynie chcą udoskonalać ten obiekt. Mamy nowe pomysły i po sprawdzeniu możliwości technicznych i finansowych wierzę, że jeszcze w tym roku będę mógł przekazać państwu dobre nowiny. Póki co uchylę rąbka tajemnicy i chyba nie zaskoczę, iż priorytetem jest budowa dodatkowych parkingów i powiększenie plaży… ale to nie jest nasze ostatnie słowo – podkreślił Dariusz Zwoliński w mediach społecznościowych.

💬︎   dodaj komentarz

Świetne miejsce na rodzinny wypad w upalne dni. Jeśli jeszcze powiększą parking i umożliwią wydawanie faktur w dniu pobytu a nie kilka dnu później (w dodatku odbiór osobisty, nue na e-mail) bedzue idealnie

Marvin
02-09-2022 16:50

Mega miejsce i widzę wiele plusów i tylko jeden minus a mianowicie lodowata woda 🙈

Hej
03-09-2022 23:54

Można plywac w kalesonach bedzie cieplej.Twardym trzeba być a nie mietkim.

adamo
05-09-2022 20:17
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.