reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

18

09 2023

Jest umowa na budowę ronda w Strzeniówce


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Starostwo Powiatowe w PruszkowieJest umowa na budowę ronda w Strzeniówce - Grodzisk News


Może ruszyć budowa ronda u zbiegu ulic Pruszkowskiej, Jeżynowej, Działkowej i Topolowej w Strzeniówce. Umowa z wykonawcę na tę inwestycję została podpisana.


Przygotowania do realizacji tego zadania trwały blisko dwa lata. W końcu zgoda na Realizację Inwestycji Drogowej (ZRID) została wydana przez pruszkowskiego starostę w czerwcu tego roku. Wcześniej gmina Nadarzyn przygotowała projekt. Teraz zwieńczono etap przygotowań do realizacji zadania parafowaniem umowy z wykonawcą – umowę podpisali starosta pruszkowski Krzysztof Rymuza oraz wicestarosta Grzegorz Kamiński, a także przedstawicielka konsorcjum firm: GJM AG i INVEST AG – wykonawcy. Podczas podpisywania umowy nie zabrakło też wójt gminy Nadarzyn Dariusza Zwolińskiego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zadanie obejmuje budowę ronda z pięcioma wlotami wraz z budową chodnika, ścieżki rowerowej oraz przebudową zjazdów w obszarze objętym zadaniem, a także budowę kanalizacji deszczowej, oświetlenia ulicznego i odcinka kanału technologicznego.

Koszt inwestycji to ponad 5,1 mln zł jednak 3,5 mln zł pokryje dotacja z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Jest umowa na budowę ronda w Strzeniówce - Grodzisk Newsfoto: Facebook/Dariusz Zwoliński - Wójt Gminy Nadarzyn
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.