reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

27

03 2024

Jest przetarg na przebudowę skrzyżowania na granicy Milanówka i Podkowy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie szuka firmy, która przebuduje skrzyżowanie drogę 719 wraz ze skrzyżowaniem z ul. Brwinowską w Milanówku.


O tym, że to ważne skrzyżowanie zostanie przebudowane informowaliśmy w pierwszej połowie lutego, gdy Sejmik Województwa Mazowieckiego wpisał do tegorocznego budżetu 4,6 mln zł na tę inwestycję.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Niedługo potem zostało ogłoszone postępowanie przetargowe, które ma wyłonić wykonawcę zadania. Zamówienie zakłada rozbudowę drogi wojewódzkiej 719 na prawie 400-metrowym odcinku wraz z przebudową skrzyżowania tej trasy z ul. Brwinowską w Milanówku. Roboty budowlane obejmą przebudowę jezdni, budowę fragmentu ścieżki rowerowej i chodnika, budowę sieci oświetlenia ulicznego, budowę sieci elektroenergetycznej sygnalizacji świetlnej, budowę kanału technologicznego, przebudowę istniejących urządzeń odwadniających (przebudowę i likwidację rowów, otwartych, likwidację istniejącego przepustu, budowę kanalizacji deszczowo drenażowej i wylotów) w tym budowę sieci kanalizacji deszczowej) oraz przebudowę kolidujących sieci uzbrojenia terenu.

Kiedy możemy spodziewać się realizacji inwestycji? Termin wyznaczono na 12 miesięcy od daty podpisania umowy z wykonawcą.

Jest przetarg na przebudowę skrzyżowania na granicy Milanówka i Podkowy - Grodzisk News
Jest przetarg na przebudowę skrzyżowania na granicy Milanówka i Podkowy - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

1
1


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.