reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

01 2023

Interwencja strażaków w Siestrzeni


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w KsiążenicachInterwencja strażaków w Siestrzeni - Grodzisk News


Cztery zastępy straży pożarnej zostały wysłane do sobotniego pożaru sadzy w kominie hostelu w Siestrzeni. Było duże zadymienie.


Informację o zdarzeniu przekazał nam jeden z czytelników. – W Siestrzeni pożar w hostelu. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej z Grodziska i okolic – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają.a – Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy w sobotę o godz. 17.33. Poinformowano nas o dużym zadymieniu w hostelu znajdującym się w Siestrzeni. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz po jednym z OSP Książenice i OSP Żelechów – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Po dojeździe na miejsce zauważono pożar sadzy w przewodzie kominowym centralnego ogrzewania. Działania strażaków polegały na wygaszeniu pieca CO, ugaszeniu i strąceniu żarzącej się sadzy w kominie – dodaje.

Rzecznik grodziskiej straży pożarnej zaznaczył, że nikt nie odniósł obrażeń, bowiem dziewięć osób znajdujących się w momencie pożaru, ewakuowało się z budynku przed przybyciem straży pożarnej. – Po zakończonej akcji strażacy przekazali budynek właścicielowi z zaleceniem nieużywania pieca i sprawdzeniu instalacji przez osoby do tego uprawnione – podkreślił asp. Stefaniak.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Interwencja strażaków w Siestrzeni - Grodzisk News
Interwencja strażaków w Siestrzeni - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.