TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

07 2021

Grodziszczanka potrzebuje naszej pomocy


Grodzisk News


Grodziszczanka potrzebuje naszej pomocy - Grodzisk News


Z pozoru zwykły ból brzucha stał się początkiem dramatu pani Moniki i jej rodziny. Okazało się, że mieszkanka Grodziska ma ropień. Później wydarzenia potoczyły się błyskawicznie: operacja, zakażenie, sepsa i nagłe zatrzymanie krążenia. Jedyną szansą dla grodziszczanki jest kosztowna rehabilitacja. Stąd prośba o pomoc do ludzi dobrej woli.


reklama Grodzisk mazowiecki

Apeluje o nią pani Wanda, matka pani Moniki. Oddajmy jej głos. – Sztab medyków walczył o życie mojego dziecka, a ja nie mogłam nic zrobić... Chwile spędzone na szpitalnym korytarzu dłużyły się w nieskończoność. Kiedy ja umierałam ze strachu, moja córka dzielnie walczyła o życie! Od tamtego momentu Monika się nie obudziła... Tak bardzo za nią tęsknię! Oddałabym wszystko, by do nas wróciła! By była z nami nie tylko ciałem, ale też duchem. By usłyszeć jej głos, zobaczyć uśmiech... Zrobię wszystko, by ją uratować. Sama jednak nie dam rady. Proszę, pomóż mi – prosi zrozpaczona kobieta,

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Zbiórka pieniędzy online prowadzi Fundacja Siepomaga – TUTAJ.

💬︎   dodaj komentarz

Współczuję bardzo! I trzeba pomóc, ale rodzina niech rozważy złożenie sprawy do sądu za błąd medyczny.

Joanna
19-07-2021 14:37

POPIERAM ZAWINIŁ SZPITAL NIECH ZAPŁACI. I NIECH REHABILITUJĄ ZA DARMO PRZECIEŻ SZPITAL GRODZISKI MA WŁASNA REHABILITACJE, KTÓRA TAK SIĘ CHWALI.

ABC
19-07-2021 15:47

masakra

;/
23-07-2021 12:46
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.