reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

31

03 2024

Grodzisk zaprasza na wielką galę z okazji Dnia Olimpijczyka


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W tygodniu tuż po świętach Grodzisk będzie gospodarzem wyjątkowej imprezy. W hali sportowo-widowiskowej odbędzie się bowiem Mazowiecki Dzień Olimpijczyka organizowany wspólnie przez miasto oraz Mazowiecką Radę Olimpijską PKOL. Duża atrakcją w programie wydarzenia będą spotkania z olimpijczykami, ale nie tylko!


Gala Mazowieckiego Dnia Olimpijczyka odbędzie się 4 kwietnia w hali Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej przy ul. Sportowej 29. Początek o godz. 18.00.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Prócz spotkań ze sportowcami-olimpijczykami, które będą atrakcją samą w sobie w programie wydarzenia odnajdujemy także m.in. prezentację lokalnych organizacji sportowych, wręczenie wyróżnień dla miejscowych sportowców i działaczy za osiągnięcia w minionym roku.

W kontekście promocji grodziskiego sportu bardzo ważnym wydarzeniem będzie również ukazanie dokonań młody sportowców „stąd” – w ramach Grodziskiej Gali Sportu 2024. Nie zabraknie też części artystyczno-rozrywkowej.

W niej zaś organizatorzy zaplanowali pokazy sportowe występ Grodziskiej Orkiestry Rozrywkowej pod batutą Tomasza Kirszlinga z gościnnym udziałem wokalistki Magdy Piątek. Będzie też wystawa fotograficzna Dominiki Woźniak oraz wiele innych atrakcji. Wydarzenie poprowadzą Luiza Złotkowska, była znakomita panczenistka, medalistka olimpijska z Vancouver i Soczi oraz Piotr Sobczyński, znany dziennikarz i komentator sportowy.

Patronem medialnym wydarzenia jest GrodziskNews.pl.

Grodzisk zaprasza na wielką galę z okazji Dnia Olimpijczyka - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

1
1


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.