TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

27

08 2023

Grodzisk zaprasza na dożynki powiatowo-gminne


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin MasalskiGrodzisk zaprasza na dożynki powiatowo-gminne - Grodzisk News


Za dwa tygodnie w niedzielę odbędzie się impreza dożynkowa organizowana wspólnie przez gminę i powiat grodziski. Impreza w Odrano-Woli wystartuje w samo południe i potrwa do wieczora (10 września).


Ta odsłona dożynek powiatowo-gminnych będzie wyjątkowa, gdyż powiat obchodzi w tym roku swoje 25-lecie. Wyjątkowa okazja oznacza zarazem bogaty program wydarzeń. W samo południe rozpocznie się tradycyjny jarmark produktów regionalnych, który towarzyszyć będzie gościom imprezy przez cały dzień. A Dożynki odbędą się u zbiegu ulic Osowieckiej i Błękitnej w Odrano-Woli.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Pół godziny później usłyszymy koncert zespołu Small Band Giżycko, a po nim – o 14.00 na scenę wkroczy Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Kaski. O godz. 15.30 zaplanowano mszę w intencji rolników koncelebrowaną przez biskupa Piotra Jareckiego w Parafii Rzymskokatolickiej Św. Matki Teresy z Kalkuty w Adamowiźnie, ul. Promienna 7

Tuż przed 17.00 ma się odbyć krótka część oficjalna z przemówieniami starosty i burmistrza Grodziska. Po niej otworzy się kuchnia polowa, m.in. z tradycyjną wojskową grochówką. A kosztując smakołyki będzie można jednocześnie posłuchać efektownego koncertu w wykonaniu Białego Chóru.

Stałym punktem dożynek jest oczywiście konkurs na najładniejszy wieniec, który odbędzie się około 17.30. Po nim na scenie wystąpi zespół Homo Homini. Od 19.00 zaś zaplanowano potańcówkę „pod chmurką”


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Obecność wiecznego wojewódzkiego marszałka obowiązkowa. Kampania zobowiązuje.
Jack L.


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.