reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

03 2022

Dodatkowe atrakcje w Strzeniówce za 1,6 mln zł. Jest wykonawca


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Fot. Facebook/Dariusz Zwoliński - Wójt Gminy NadarzynDodatkowe atrakcje w Strzeniówce za 1,6 mln zł. Jest wykonawca - Grodzisk News


Urzędnicy z Nadarzyna rozstrzygnęli przetarg na rozbudowę kompleksu basenów miejskich w Strzeniówce. Inwestycja pochłonie blisko 1,6 mln zł.


Baseny w Strzeniówce to jeden z popularniejszych letnich obiektów rekreacyjnych w okolicy. W pierwszym sezonie funkcjonowania zjeżdżały się tłumy, aby skorzystać z tamtejszych atrakcji. A w lecie 2022 ma być jeszcze lepiej...

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Gmina Nadarzyn właśnie rozstrzygnęła przetarg na rozbudowę infrastruktury przy ul. Działkowej. Zamówienie obejmuje m.in. dobudowę dodatkowej zjeżdżalni wodnej, modernizację stacji uzdatniania wody wraz z podgrzewaniem wanny i brodzika oraz powiększenie kompleksu o teren zieleni. Dostęp do basenów będą miały również osoby niepełnosprawne.

W pierwszej połowie lutego gmina otworzyła oferty na to zadanie. Do przetargu stanęła jedna firma – Timber Project z Warszawy, która w ubiegłym roku wybudowała ten kompleks. Złożyła ofertę na niecałe 1,59 mln zł. Gmina zamierzała wydać nie więcej niż 1,5 mln zł, ale oferta została zaakceptowana, ponieważ różnica nie jest duża, a władze gminy chcą, aby obiekt był gotowy przed startem sezonu.

Wszystko ma być gotowe do 15 maja 2022 r.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.