TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

17

05 2024

Jutro otwarcie kortu do padla


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Jutro otwarcie kortu do padla - Grodzisk News


W najbliższą sobotę (18 maja) zostanie oficjalnie otwarty pierwszy kort do padla w gminie Nadarzyn. Nowy plac do gry powstał w Starej Wsi.


Padel sukcesywnie zyskuje na popularności. To sport, który łączy w sobie elementy tenisa jak i squasha. W gminie Nadarzyn liczba miłośników padla może lawinowo wzrosnąć, bowiem powstał tam pierwszy kort do uprawiania tego sportu, a już jutro nastąpi jego oficjalne otwarcie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Impreza zacznie się o godz. 10.00, a w programie będzie pokaz gry i turniej w padla, a także w zawody w siatkówkę, koszykówkę 2x2 oraz inne atrakcje dla mieszkańców w tym ognisko z kiełbaskami. Wydarzenie potrwa do godz. 15.00.

Nowy obiekt powstał na terenie rekreacyjnym w Starej Wsi u zbiegu ulicy Tarniny i Brwinowskiej. Kort ma wymiary 20x10 i nawierzchnię ze sztucznej trawy w kolorze niebieskim (białe linie). Obiekt jest zadaszony, oświetlony i monitorowany, zainstalowano także elementy małej infrastruktury.

Koszt inwestycji to 850 tys. zł z czego 300 tys. zł pokryła dotacja, którą gmina otrzymała z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Jutro otwarcie kortu do padla - Grodzisk News

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.