reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

20

06 2023

Czterech nietrzeźwych kierowców na grodziskich drogach zatrzymanych jednego dnia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: mazowiecka.policja.gov.plCzterech nietrzeźwych kierowców na grodziskich drogach zatrzymanych jednego dnia - Grodzisk News


Mimo wielu powtarzających się apeli policjantów wciąż nie brakuje kierowców, którzy decydują się wsiąść za kółko pod wpływem alkoholu. Tylko w minioną niedzielę na drogach powiatu grodziskiego policjanci zatrzymali cztery takie osoby.


Kierowca citroena zatrzymany do kontroli na autostradzie miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Z kolei u mężczyzny kierującego dacią w Natolinie badanie alkomatem wykazało prawie promil.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dwaj inni zatrzymani kierowcy prowadzili pojazdy w stanie po użyciu alkoholu. Pierwszym był kierowca osobowego nissana kontrolowany na drodze w Opypach, a także rowerzysta sprawdzony pod kątem trzeźwości w Odrano-Woli.

–Przypominamy, że kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy i kara finansowa. Stan po użyciu alkoholu stanowi wykroczenie i również podlega karze – aresztu lub grzywny. Każdy nietrzeźwy kierowca ma zatrzymywane prawo jazdy, a jego pojazd może zostać zabezpieczony na płatnym parkingu depozytowym – mówią grodzicy policjanci.

Postępowania w sprawie owych czterech kierowców nadzoruj grodziska prokuratura rejonowa.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Na zdrowie.
Kiero


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.