12 03 2018

Uwaga, od dzisiejszej nocy utrudnienia na Piaskowej

12.03.2018, godz.: 14:21
Uwaga, od dzisiejszej nocy utrudnienia na Piaskowej

Mieszkańcy grodziskiej ulicy Piaskowej oraz kierowcy przejeżdżający tamtędy co dnia muszą być gotowi na utrudnienia. Dziś tuż po północy wyłączony z ruchu zostanie fragment drogi i trzeba będzie korzystać z wyznaczonych objazdów.

Drogowcy zamkną odcinek od torów kolejowych i stacji WKD Piaskowa do ul. Leśnej. Powód? Konieczność wykonania prac ziemnych związanych z rozbudową sieci kanalizacyjnej.

Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji nie sprecyzował jednak, kiedy Piaskowa znowu będzie w pełni przejezdna. Wybrany przez ZWiK wykonawca robót zapewnił, że „postara się udostępnić ruch najszybciej jak to będzie możliwe”.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi