01 11 2017

Kobieta z nagrania wciąż poszukiwana

01.11.2017, godz.: 13:57
Kobieta z nagrania wciąż poszukiwana
Fot. KPP Grodzisk Maz.

Policjanci wciąż poszukują świadków śmiertelnego wypadku, do którego doszło na trasie katowickiej w Żabiej Woli. Dziś opublikowali nagranie z monitoringu, na którym widać osobę, która mogła brać udział w wypadku lub mieć informacje na jego temat.

Przypomnijmy. 14 października przy drodze krajowej nr 8 na terenie Żabiej Woli znaleziono zwłoki   59-letniego mężczyzny. Policjanci informowali, że nie był to zgon z przyczyn naturalnych i ze wstępnych ustaleń wynikało, że mogło do niego dojść wskutek wypadku drogowego. Jednak znaków zapytania było wiele więc funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania świadków zdarzenia o czym pisaliśmy tutaj.

Policjanci poinformowali, że czynności przeprowadzone przez grodziskich funkcjonariuszy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie w związku ze zdarzeniem wskazują właśnie na to, iż 59-latek poniósł śmierć w wypadku drogowym, do którego miało dojść około godz. 18.30 w rejonie przejścia dla pieszych.

Opublikowali również nagrania (dostępne poniżej) z 14 października z godz. 19.40 ze stacji metra Wierzbno oraz z godz. 20.00 ze stacji metra Racławicka w Warszawie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że osoba widoczna na nagraniu mogła brać udział w tym zdarzeniu drogowym lub mieć informacje na jego temat. Policjanci apelują: – Każdy, kto rozpoznaje wskazaną na nagraniu osobę, posiada informacje na temat wypadku lub poruszał się drogą krajową nr 8 w miejscu i czasie zdarzenia pojazdem wyposażonym w rejestrator video, proszony jest o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. ul. Bartniaka 19, tel. (22) 755 60 10 (11,12,13) lub 997, e-mail: dyżurny.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl. Gwarantujemy zachowanie anonimowości.

Źródło KPP Grodzisk Maz.

Dodaj Komentarz

  • Lukasz Wojda

    Może to ktoś kto pracuje w tamtym rejonie, i wracał zmęczony po pracy z Żabiej Woli. Nasuwa mi się tylko jeden kołchoz z Wiśniowej 1, czyli Univeg warto by pokazać to ich pracownikom.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi