07 03 2015

Strzelanina pod Grodziskiem. Dwie osoby nie żyją

07.03.2015, godz.: 18:53
Strzelanina pod Grodziskiem. Dwie osoby nie żyją
fot. GrodziskNews

W sobotę po południu w Odrano Woli doszło do strzelaniny w której zginęły dwie osoby. Ze wstępnych doniesień wynika, że mężczyzna zastrzelił kobietę, a następnie popełnił samobójstwo.

Tragiczne zdarzenia rozegrały się w jednym z domów jednorodzinnych na terenie Odrano Woli. – Zostaliśmy wezwani do Odrano Woli, gdzie zastaliśmy ciała dwóch osób. Prawdopodobnie mężczyzna zastrzelił kobietę, a następnie popełnił samobójstwo – mówi Aleksander Hepner, rzecznik prasowy pogotowia ratunkowego Falck Medycyna.

Policjanci na razie nie wiele mówią. – Zostały znalezione dwa ciała, kobiety i mężczyzny. Osoby miały rany postrzałowe. Trwają czynności pod nadzorem prokuratury. Na tę chwilę więcej powiedzieć nie mogę – powiedział asp. Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna był emerytowanym policjantem. Miał zostawić pożegnalny list. Zwłoki znaleźli sąsiedzi i to oni wezwali policję.

Według sąsiadów było to bardzo zgodne małżeństwo. – Nie była to żadna patologia, żadnego pijaństwa, to byli ludzie na poziomie.Wzór rodziny – powiedziała dla TVN24 Anna Wilińska, mieszkanka Odrano Woli.

Więcej szczegółów wkrótce.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

4

Dodaj Komentarz

4 odpowiedzi na “Strzelanina pod Grodziskiem. Dwie osoby nie żyją”

 1. Aigel123 pisze:

  Co się na tym świecie dzieje.

 2. Aigel123 pisze:

  Co się na tym świecie dzieje. Tragedia

 3. GrzesiuHa pisze:

  List? Wygląda to na zaplanowane działanie

 4. Radzioookochany pisze:

  może premii nie dostał?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata