04 12 2016

Spotkanie w sprawie przebudowy dróg

04.12.2016, godz.: 18:44
Spotkanie w sprawie przebudowy dróg
Fot. arturtusinski-podkowa.pl

Podkowiański magistrat organizuje kolejne spotkanie dotyczące przebudowy dróg na terenie miasta ogrodu.

Władze Podkowy co jakiś czas organizują konsultacje, aby poznać zdanie mieszkańców i ich wizję modernizacji poszczególnych dróg. Kolejne takie spotkanie już 8 grudnia. Tym razem będzie ono dotyczyło planowanej przebudowy pięciu miejskich dróg: Topolowej, Grabowej, Cichej na odcinku od Bukowej do Leśnej, Mickiewicza oraz Ejsmonda

Gmina rozpoczęła proces projektowania i dlatego zaprasza mieszkańców do zapoznania się z założeniami wyjściowymi dla poszczególnych zadań i ewentualne wniesienie uwag. Jak podkreślają urzędnicy, poznanie opinii mieszkańców z pewnością wpłynie pozytywnie na końcowy efekt i funkcjonalność przyjętych rozwiązań.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.30 w Zespole Szkół Samorządowych przy ul. Jana Pawła II 20.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi