06 03 2018

Milanowska straż miejska ma nowego komendanta

06.03.2018, godz.: 13:03
Milanowska straż miejska ma nowego komendanta

Za sterami straży miejskiej w Milanówku zasiadła kobieta! Nowym komendantem formacji została Izabela Koźbiał.

Koźbiał pełniła wcześniej funkcję zastępcy komendanta, a zwierzchnictwo nad strażą miejską w mieście ogrodzie objęła 1 marca.

– Z wykształcenia pedagog (studia dzienne, magisterskie w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku pedagogika resocjalizacyjna). Ze Strażą Miejską związana od 2006 roku. Swoją przygodę z formacją mundurową rozpoczęła w Straży Miejskiej m. st. Warszawy w III Oddziale Terenowym. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Referacie Patrolowo – Interwencyjnym, Referacie Szkolnym, gdzie ściśle współpracowała z Policyjnym Wydziałem do Spraw Nieletnich – czytamy w komunikacie na stronie milanowskiej jednostki.

I dalej: – Od października 2015 roku w Straży Miejskiej w Milanówku. Aktywny koordynator ds. profilaktyki, inicjator szerokiej gamy działań promocyjnych, organizator pracy strażników – umiejętnie wyznacza priorytety, które są ściśle związane z potrzebami i problemami mieszkańców Milanówka .

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi