17 11 2018

Gwiazdy razem z dziećmi na modowym wybiegu w Mediatece

17.11.2018, godz.: 15:55
Gwiazdy razem z dziećmi na modowym wybiegu w Mediatece
fot. Facebook/"Zima mroźna nam niegroźna"

Tradycją stały się już coroczne charyatywne pokazy mody w naszynm regionie, w których udział biorą gwiazdy z pierwszych stron gazet. W tym roku odbędzie się już piąta taka impreza, ale po raz pierwszy w Grodzisku.

Wszystko w ramach akcji charytatywnej „Zima mroźna nam niegroźna”. Dotychczas organizowana była w podkowiańskim Pałacyku Kasyno, ale 25 listopada imprezę gościć będzie grodziska Mediateka.

Projekt polega na prezentacji ubrań przez osoby znane oraz dzieci. – W tym wydarzeniu idziemy tropem pokazów mody, na których gwiazdy prezentują ubrania i zamiast honorariów niejako w prezencie dostają prezentowaną odzież. Tu z gwiazdami będą też dzieci, ubrane w zimowe kreacje znanych projektantów.

Ubrania te sponsorzy przekażą potrzebującym dzieciom. Swój udział w pokazie potwierdziły m.in. Jolanta Fraszyńska, Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Potocka, Magdalena Schejbal, Paulina Sykut-Jeżyna, Edyta Herbuś, Maja Hyży i Eva Basta.

Odbędzie się 25 listopada w godzinach od 11.00 do 13.00.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi