09 11 2017

Grodziskie Zaduszki jazzowo-bluesowe

09.11.2017, godz.: 19:55
Grodziskie Zaduszki jazzowo-bluesowe
Fot. GrodziskNews.pl

W grodziskim kalendarzu kulturalnym odnajdujemy ciekawą propozycję koncertową. 15 listopada odbędą się bowiem „Zaduszki jazzowo-bluesowe”. Koncert utrzymany w klimacie jam session zgra miejscowy zespół TT Band i przyjaciele.

Jako się rzekło, TT Band to grupa muzyczna założona przez Tomasza Tarczyńskiego wykonująca popularne standard jazzowe i bluesowe oraz własne kompozycje w stylach: blues, jazz i funk. Podczas „Grodziskich Zaduszek jazzowo-bluesowych” grupa wspólnie z zaprzyjaźnionymi muzykami zaprezentuje słuchaczom instrumentalne jam session.

Podczas koncerty usłyszymy wiele klasyków znanych artystów, m.in. Jimiego Hendrixa, Krzysztofa Komedy, Marka Grechuty, Tadeusza Nalepy, Gary Moore’a i wielu innych.

Koncert odbędzie się 15 listopada o godz. 19.30 w restauracji Babie Lato. Rezerwacje oraz sprzedaż biletów prowadzi grodziskie centrum kultury. Cena w przedsprzedaży wynosi 15 zł, w dni koncertu – o pięć złotych drożej.

Miejsca na koncert są siedzące, nienumerowane zajmowane sukcesywnie przez przychodzące osoby posiadające bilet.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi