13 10 2017

Kolejne wejściówki na Neo-Nówkę rozdane. Oto zwycięzcy!

13.10.2017, godz.: 17:09
Kolejne wejściówki na Neo-Nówkę rozdane. Oto zwycięzcy!
fot. Mat. organizatora

Znany i lubiany kabaret Neo-Nówka także polubił grodziską publikę, bowiem powróci do miasta z nowym programem „Kazik sam w domu”. Z tej okazji nie mogło oczywiście zabraknąć konkursów, w których do wygrania są podwójne wejściówki na grudniowy występ. Z lekkim poślizgiem ogłaszamy nazwiska zwycięzców w trzecim konkursie. Szczegóły poniżej.

Organizatorem grodziskiego show Neo-Nówki jest, podobnie jak poprzednio, Agencja Artystyczna „Joanna”. – „Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić – opisuje impresariat. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: „Każdy jest Kazikiem swego losu” – dodaje. Szczegóły dotyczące samego występu 8 grudnia o godz. 20.30 w hali przy ul. Westfala oraz dostępności biletów znajdują się TUTAJ. 

Czytelników zachęcamy, byście i wy wzięli los w swoje ręce i zawalczyli o podwójne zaproszenia na grudniowy występ. GrodziskNews.pl jest patronem medialnym wydarzenia, toteż ogłaszamy drugi z przynajmniej trzech konkursów. Dziś mamy dla Was dwa podwójne bilety.

Zdobędą je dwie osoby, które dziś 10 października o godz. 16.00 jako pierwsze przyślą maila na adres: info@grodzisknews.pl w treści wpisując: „Neo-Nówka w Grodzisku”. W mailu należy podać również imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Nazwiska zwycięzców ogłosimy 12 października.

Podwójne zaproszenia na grudniowy występ kabaretu zdobyli panowie Bartłomiej Mączyński i Mirosław Świniarek. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział! Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

2

Dodaj Komentarz

 • adamos

  Ja bym chcial bardzo mocno zobaczyc fotki z waszego maila jak to losowanie i wygrywanie wyglada…. chyba nie jest to problemem jesli konkurs jest na warunkach uczciwych… chociaz niechce mi sie w to wierzyć. Dlaczego prosze taki zrzut ekranu ?? Bo mam w wyslanym mailu 15.59.59 i drugiego16.00.00 heheh pewnie bravik spyta jak to zrobilem…. ZROBILEM sa sposoby. Wiec cos mi sie wydaje ze wejsciowki sa rozdawane … wlasnie tak jak sa.

  • Krzysztof Bravik

   Adamos , wszyscy we wsi wiedzą, że jesteś geniuszem, bełkotliwym, ale geniuszem. Taki alfa i omega. Ty to nawet hełm potrafisz na drugą stronę wywrócić bez zagnieceń. Taki Chuck Norris z Grodziska, wersja dla ubogich.
   A tak na serio, ro po co się pchasz na kabaret , jak z ciebie jest niezła polewka.

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi